Jeep Compass: czym zaskoczą Cię super atrakcyjne wersje limitowane? - Blaber

Jeep Compass: czym zaskoczą Cię super atrakcyjne wersje limitowane?

przez Blaber Motoryzacja

Jeep Compass to model łączący dwa światy – świat wygodnych SUV-ów zapewniających najwyższy komfort podróżowania oraz świat pojazdów z napędem 4×4, na których brak asfaltu nie robi wrażenia. W efekcie Jeep Compass pozwala realizować nawet najbardziej odważne plany, ale pozostaje przy tym idealnym partnerem w spełnianiu codziennych obowiązków. Teraz Jeep Compass jest dostępny w dwóch limitowanych wersjach – Adventure Edition z pakietem korzyści o wartości do 27 780 zł oraz Business Edition 4xe z pakietem korzyści aż do 49 000 zł!

Jeep Compass Adventure Edition – wysoki komfort o każdej porze roku i wygoda manewrowania gratis

Jeep Compass Adventure Edition to limitowana wersja modelu, która w standardzie zapewnia opcjonalne pakiety wyposażenia o łącznej wartości 8 300 zł – pakiet Zimowy oraz pakiet Parking Plus. Dzięki temu samochód oferuje wyższy komfort w mroźne i śnieżne dni, a także pozwala łatwiej i bezpieczniej manewrować w miejskiej dżungli. Ponadto na sumę korzyści składa się dodatkowy rabat w wysokości 17 480 zł oraz komplet 4 opon zimowych o wartości 2000 zł. 

Kliknij i poznaj wszystkie korzyści, które zapewnia Jeep Compass w limitowanej edycji Adventure 

Pakiet Zimowy zapewnia ciepło, które ogrzewa nie tylko osoby w samochodzie. Jednym z elementów tego pakietu jest podgrzewanie przedniej szyby, co pozwala przyspieszyć przygotowanie samochodu do jazdy w śnieżne dni. Wśród elementów pakietu Parking Plus znalazły się tak oczywiste elementy, jak przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamera 360 stopni. Pakiet Parking Plus został jednak stworzony po to, aby wyznaczać nowe standardy komfortu i wznosić wygodę parkowania na wyższy poziom. Dlatego jego zawartość to również m.in. boczne czujniki parkowania oraz asystent wspierający parkowanie prostopadłe, równoległe, oraz wyjazd z miejsca parkingowego. 

Jeep Compass Business Edition 4xe – klasa, prestiż i zaawansowane rozwiązania w standardzie

Jeep Compass Business Edition 4xe jest specjalną edycją modelu, w której suma korzyści to aż 49 000 zł. Ta wersja limitowana zawiera w standardzie dodatkowe pakiety o łącznej wartości 18 900 zł – pakiet Zimowy, pakiet Technology&Convenience oraz Pakiet Skórzany. 

Pakiet Technology&Convenience obejmuje technologie zwiększające bezpieczeństwo, jak np. system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania, ale również takie rozwiązania, jak gniazdo 230V przydatne podczas dalekich wypraw. Oprócz tego w pakiecie znalazły się m.in. elementy zapewniające większą przyjemność z użytkowania – zewnętrzne oświetlenie powitalne, czy topowy system nagłośnienia Alpine. 

Pakiet Skórzany obejmuje oczywiście elegancką skórzaną tapicerkę. Zawarto w nim również kilka dodatkowych elementów zwiększających komfort użytkowania pojazdu jak np. wentylowane przednie fotele , elektryczną regulację foteli w ośmiu płaszczyznach czy dodatkowe podparcie lędźwiowe. 

Korzyści oferowane w ramach limitowanej edycji Jeep Compass Business Edition 4xe obejmują też dodatkowy rabat o wartości 28 000 zł oraz komplet opon zimowych o wartości 2100 zł. Korzystając z oferty na limitowane modele Jeep Compass, zyskujemy zatem korzyści finansowe, ale także większe bezpieczeństwo jazdy, lepszy komfort podróżowania oraz wyższą satysfakcję z użytkowania. 

Kliknij i poproś o ofertę na model Jeep Compass w limitowanej edycji z pakietem korzyści do 49 000 zł 

Jeep Compass w limitowanych wersjach Adventure Edition i Business Edition 4xe to propozycja dla tych, którzy cenią sobie zarówno komfort, jak i funkcjonalność. Te edycje łączą w sobie wyrafinowane wyposażenie i atrakcyjne pakiety korzyści finansowych. Jeszcze dzisiaj umów się na jazdę próbną, by doświadczyć wyjątkowego charakteru Jeep Compass na własnej skórze. Kliknij tutaj i znajdź dealera Jeepa w swojej okolicy!

PRZECZYTAJ JESZCZE